קצת על apple watch

  
מי לא חלם מדי פעם על שעון משוכלל, שעון שבעזרתו אפשר להתניע את הרכב ולצאת למשימה חשאית. אמנם הוא עדיין אינו מתניע רכבים, אך apple watch הוא שעון מודרני ועתידני המסוגל לא רק להראות את השעה, אלא גם להציג את כל ההתראות המתקבלות בטלפון הסלולרי – הודעות טקסט, ווצאפ, הודעות דואר אלקטרוני ועוד.

apple watch  - מדוע כדאי לקנות אותו

כשאנו נתקלים באפל ווטש בחנות לגאדג'טים, אנו מבינים כי לפנינו שעון מיוחד, שעון שכל ילד חלם עליו בילדותו. אלה כמה שימושים יעילים שאפשר לעשות בשעון מיוחד זה:
  • מתאים לשומרים על הכושר – ישנם אנשים שאוהבים להתעדכן בכל עת בסטטוסים חדשים בפייסבוק או בהודעות הווצאפ ששולח חבר טוב או בוס מהעבודה, גם כשהם יוצאים לריצת כושר ברחבי השכונה. אפל ווטש מעניק להם גישה נוחה לכל התראה המתקבלת במכשיר הנייד, בלי צורך להוציאו מהכיס.
  • עזרה במציאת המכשיר – לא אחת קורה לנו שאנו לא מוצאים את הטלפון הנייד שלנו בסביבה ומבקשים מחבר להתקשר למספר שלנו כדי לאתר את הטלפון לפי הצלצול. אך מה קורה אם אתם לבד ואין מי שיתקשר עבורכם? באמצעות apple watch הצמוד אלינו, ניתן לצלצל למכשיר הנייד ולמצוא אותו.
  • יכולות של טלפון – אמנם בשלב הזה השעון החכם עדיין לא יכול לפעול באופן עצמאי והפעלתו תלויה בטלפון, אך יש לו יכולות של טלפון, ובעזרתו ניתן לבצע פעולות רבות – לנווט, לשלוח הודעות או לבצע שיחות – וזאת בנוסף ליכולות מובנות של השעון כדוגמת חיישן אור, מד דופק ועמידות טובה למים. כך שאם קפצתם לבריכה ושכחתם להסיר את השעון, אין סיבה לדאגה.

iSmart – המקום לקנות שעון

אם אתם מחפשים apple watch כמתנה ליום הולדת או כסיבה טובה להתחדש iSmart היא החנות שלכם. ב-iSmart ניתן לא רק לרכוש את המוצר המבוקש, אלא גם לקבל סיוע והדרכה מטובי התומכים הטכניים, ולפנות אליהם כדי לפתור בעיות טכניות שונות.
 
apple watch  - מדוע כדאי לקנות אותו