סקירה על macbook pro touch bar

  
המקבוק פרו הוא אחד מבין המחשבים הניידים המשוכללים של אפל והוא מגיע עם חידוש מיוחד הנקרא MacBook Pro Touch Bar . ה-Touch Bar הייחודי מאפשר תקשורת ישירה ונוחה יותר עם המחשב הנייד. באפל מודעים לכך שהביקוש למחשבים הניידים במגזר העסקי ובמגזר הפרטי הוא גדול, ולכן פועלים רבות כדי לספק ללקוחות חוויית שימוש נוחה, וזאת בנוסף לביצועים המהירים המאפיינים את מכשיר אפל ולמערכת ההפעלה iOS המאובטחת.

MacBook Pro Touch Bar – לבחור את המכשיר לפי המפרט

מקבוק פרו מציע מפרט משוכלל הגורם למשתמשים רבים לקנות אותו. אלה כמה תכונות בולטות במכשיר:
  • ביצועים חזקים – הביצועים משמעותיים במיוחד במכשיר כמו מחשב נייד. אם המחשבים הנייחים מגיעים עם ביצועים טובים בזכות המבנה שלהם, במחשבים הניידים יש צורך לחשב את המקום כדי לפתח מעבד חזק. ואכן, המקבוק פרו אינו מאכזב מבחינה זו. הוא פועל על מעבד טוב ואיכותי של אינטל, ולכן הביצועים שלו הם חגיגה לעיני המעצבים הגרפיים ועורכי הווידאו המשתמשים בתוכנות כבדות.
  • ה-Touch Bar – כפי שהוזכר מקודם, MacBook Pro Touch Bar הוא הפיתוח העיקרי המאפיין את המקבוק מדגם זה. ה-Touch Bar ממוקם במקלדת, מעל המקשים. זהו למעשה סרגל מסך מגע הכולל שורה ארוכה של מקשי פונקציות כדוגמת היכולת לשפר את בהירות המסך או היכולת לגשת במהירות לרשת חברתית.
  • מסך איכותי – בדומה לכל המסכים במכשירים של אפל, גם כאן לא מתפשרים על רזולוציה טובה של  2560X1600פיקסל ועל איכות תצוגה מסוג רטינה דיספליי. המסך מאפשר צפייה טובה ונעימה בתכנים שונים כדוגמת סרטונים, דפי אינטרנט או ספרים אלקטרוניים.

לבחור מקבוק עם iSmart

אתם מוזמנים לבקר באחד הסניפים של iSmart, רשת החנויות המשווקת את המוצרים של אפל בארץ, ולבחון במו עיניכם את היכולת של MacBook Pro Touch Bar  ולהתנסות בסרגל מסך המגע. בחנות תוכלו גם לקבל יחס אדיב ומקצועי מהנציגים, ואף לקבל שירותי תמיכה טכנית בעת הצורך.
 
סקירה על MacBook Pro Touch Bar