מתחדשים ב MacBook Air חדש

  
המחשבים הניידים משמשים אותנו רבות בחיי היום יום. בזכותם אנו יכולים להגיש עבודות אקדמיות או לשחק במשחקי מחשב מאתגרים. MacBook Air הוא אחד המחשבים הנפוצים יותר של אפל, והוא נפוץ ואהוב בקרב משתמשים רבים. מקבוק מסוג זה אהוד במיוחד בזכות כוח הסיבולת של הסוללה שלו המספיקה ליום עבודה שלם של כ-12 שעות רצופות. עם מקבוק כזה אפשר להראות מצגות במשך כל היום מבלי לדאוג לטעינת המחשב.

MacBook Air - מדוע כדאי לקנות אותו

מעבר לסוללה הייחודית, מקבוק אייר הוא נציגה של היצרנית הטכנולוגית הגדולה אשר מכשירים רבים באמתחתה. מקבוק מדגם זה מבוקש בקרב הציבור הרחב בזכות תכונות כמו הסוללה החזקה שצוינה מקודם או יכולת ההתחברות המהירה ל-Wi-Fi. אך מעבר לכך, מקבוק אייר הוא מכשיר טוב בזכות היתרונות המשותפים לו ולמכשירים נוספים מבית אפל:
  • משדרים יוקרה – חברת אפל היא חברה טכנולוגית ותיקה ויוקרתית. באופן כללי, מומלץ לרכוש מכשירים אלקטרוניים וסלולריים מחברות מוכרות ויציבות אשר יכולות לספק אחריות. אפל הפכה למותג בזכות עצמה, והיא מספקת מכשירים באיכות מעולה.
  • מערכת הפעלה פרטית – כדי להתגבר על בעיות האבטחה, אפל פיתחה מערכת הפעלה iOS בקוד סגור. בדרך זו, האקרים מתקשים לפרוץ למערכת, והם מעדיפים לנסות את מזלם על מערכות הפעלה בקוד פתוח. אנשי מקצוע החוששים לדליפות מידע חמורות כמו עורכי דין או רופאים, יעדיפו להשתמש במכשיר כמו MacBook Air.
  • אפשר לפתוח קובץ וורד – אמנם מלכתחילה לא ניתן לפתוח קובצי וורד או פאוור פונט על המקבוק אייר, מכיוון שהמוצרים של מיקרוסופט מבוססים על מערכת הפעלה אחרת, אך ניתן להתקין תוכנות בחינם שיאפשרו לכם לקרוא את הקבצים שעמם אתם רגילים לעבוד. לדוגמה, NeoOffice או OpenOffice.

iSmart – המקום לרכישת מחשב Mac

אם אתם מחפשים חנות אמינה ואיכותית שבה אפשר לקנות מוצרי אפל איכותיים כדוגמת MacBook Air או MacBook Pro, פנו לרשת החנויות iShare. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבקר באחד הסניפים של iSmart בפתח תקווה, או תל אביב ולהתרשם בעצמכם.
 
MacBook Air - מדוע כדאי לקנות אותו