מחשב ה - iMac

  
היום, גם בעידן המכשירים הניידים כדוגמת האייפון, אייפד והמחשב הנייד, ישנו ביקוש גדול למחשבים נייחים. בנוסף לעיצוב הייחודי ולמסך הנוח, המטרה העיקרית של המחשב היא הנוחות שבהפעלה. המטרה של אפל היא ליצור מחשב נייח שניתן להרכיב אותו בקלות ולהפעילו דקות ספורות לאחר הוצאתו מהאריזה. על הרעיון שמאחורי ה- iMac לא היה ניתן לפקפק: ליצור חווית משתמש  אולטימטיבי למחשב נייח.

iMac – מה בין מחשב נייח למכשירים ניידים

ישנם אנשים שעדיין מעדיפים להשתמש במחשב נייח למטרות שונות:
  • הרצת תוכנות כבדות – בעלי מקצוע כמו מעצבים גרפיים משתמשים בתוכנות גרפיות כבדות, ולכן הם זקוקים למחשב חזק שיכול להריץ תוכנות אלה. האיימק הוא אחד המחשבים המועדפים למשימה הזו. על פי רוב הוא כולל 2 מעבדי אינטל חזקים ומעבד גרפי חזק התורם לאיכות עבודתם של המעצבים.
  • מסך גדול – התצוגה הטובה ביותר, בהתווסף לשני מעבדים בעלי ביצועיים גבוהים, גרפיקה, אחסון – כל זאת בצורה דקה תחת מקשה אחת ומסוגרת. מספק תמונה איכותית שגורמת לכל דבר מסביב להיעלם. בנוסף לזה, במחשב זה קיימת רזולוציית ה-5K  שמשמעותה שבמסך יש למעלה מ- 14 מיליון פיקסלים - מה שיוצר איכות תמונה שלא נראתה בעבר. מסכי האיימק מתפארים בגודלם, וניתן להשיג מחשב שיש לו מסך בגודל של מסך טלוויזיה ויותר – החל מ-21.5 אינץ' ועד 27". המסכים הגדולים מאפשרים למשתמש עבודה נוחה ונעימה בנוסף ליכולת לפתוח כמה חלונות במקביל.
  • שטח אחסון גדול – כל iMac הוא מחשב נייח לכל דבר, ולכן הוא מגיע עם דיסק קשיח שעליו ניתן לשמור נתונים רבים. שטח אחסון זה מתאים במיוחד לשמירת קבצים גדולים כמו אלה של התוכנות התוכנות הגרפיות, כדוגמת פוטושופ או איידיזיין. זאת בניגוד למכשירים ניידים קטנים יותר ששטח האחסון שלהם מוגבל ומצומצם.

iSmart – לבחור את המחשב המתאים

אם אתם אוהבים להשתמש במחשבים נייחים מבית היוצר של אפל כדוגמת iMac, מומלץ לפנות לרשת חנויות מקצועית המשווקת את המוצרים האלה באחריות מלאה. כזו היא רשת החנויות iSmart המשווקת מוצרים של אפל באחריות מלאה. iSmart מספקת שנתיים שלמות של אחריות למוצר שאתם רוכשים, כאשר בשנה הראשונה זו אחריות של אפל עצמה, ובשנה השנייה זו האחריות של רשת החנויות. בנוסף לiMac, בחנות ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים. אם אתם מעוניינים לרכוש גם מכשירים ניידים, תוכלו לבחון מוצרים כמו אייפון 7 פלוס או אייפד פרו 12.9. הצוות המקצועי של החנות ישמח לסייע לכם ולהעניק לכם הדרכה בכל הנוגע בשימוש במכשירים.
 
iMac – מה בין מחשב נייח למכשירים ניידים