המק מיני

  
המק מיני הוא הגרסה המצומצמת יותר של אפל לאיימק הגדול והנייח. מק מיני מגיע עם חומרה חזקה המשמש כתחנת הכוח העיקרית. המחשב הקטן כולל ביצועים חזקים בזכות מעבד איכותי וזיכרון עבודה טוב.

למי מתאים לקנות Mac Mini

אפל מציעה מגוון רחב של מוצרים, ולעתים קשה לבחור את המוצר המתאים ביותר בשלב כלשהו במהלך החיים. ישנם אנשים המחפשים דווקא את המחשבים הקטנים. אלה כמה דוגמאות למשתמשים מסוג זה:
  • לחסוך בכסף – בתקופות מסוימות אנו נאלצים לא פעם להדק את החגורה ולחסוך במשאבים הכרוכים בהוצאות כספיות רבות. אם אתם סטודנטים תפרנים שעובדים שעות נוספות במסעדה כדי לממן את שכר הלימוד, ועדיין זקוקים למחשב לצורך לימודים ופנאי בשעות הערב, מק מיני יכול להתאים לכם. מכיוון שמדובר בגרסה קטנה יותר, מחשב זה זול יותר מהאיימק.
  • להרכיב מחשב – קופסת החומרה הקטנה אך העוצמתית של Mac Mini מאפשרת למשתמשים לבחור את ההרכב הכללי של המחשב. משום כך, מחשב זה מתאים לאנשים המתעקשים על סוג מסך מסוים או מקלדת שכבר התרגלו אליה.
  • מעצבים גרפיים – גם גרסת המיני של האיימק מספקת ביצועים גרפיים גבוהים עבור המעצבים המשתמשים בתוכנות גרפיות כבדות. למעשה, הביצועיים הגרפיים של המק מיני טובים לא פחות מאלה של כל מחשב גדול וחזק.
  • לחסוך במקום – קופסת החומרה הקטנה של המחשב מאפשרת לכם לחסוך במקום בבית או במשרד. כי במקרה של המק הקטן, אין צורך לפנות מקום מיוחד מתחת לשולחן. ניתן פשוט להניח את הקופסה הקטנה על השולחן בצד.

iSmart המקום לרכישת מוצרי אפל

אם החלטתם לרכוש Mac Mini ב- iSmart תוכלו לקבל אחריות מלאה על כל מוצר שתרכשו – אחריות של שנה בטעם אפל ואחריות לשנה נוספת הניתנת על ידי רשת החנויות.
 
למי מתאים לקנות Mac Mini